Katılımcı Listesi

 

Artırılmış Gerçeklik Ve Sanal Gerçeklik ile Materyal Tasarımında Akademisyen Öğretmen İşbirliği Projesi Akademisyen Katılımcı Listesi

Sıra No

Adı Soyadı

Alanı

Kurumu

1.        

Doç. Dr. Sadiye KELEŞ

Okul öncesi eğitimi

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

2.        

Doç. Dr. Timur KOPARAN

Matematik Eğitimi

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

3.        

Doç. Dr. Avni YILDIZ

Matematik Eğitimi

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

4.        

Dr. Öğretim Üyesi Engin Karaduman

Özel Yeteneklerin Eğitimi

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

5.        

Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Özdemir

Sınıf Öğretmenliği

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

6.        

Doç. Dr. Şahin Danişman

Eğitim Programları ve Öğretim

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi

7.        

Dr. Öğretim Üyesi Mine KIR YİĞİT

Biyoloji Eğitimi

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

8.        

Doç. Dr. Ezgi TAYLAN KOPARAN

Fizik Eğitimi

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

9.        

Arş. Gör. Dr. Emine KAHRAMAN

Fen Bilgisi Eğitimi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

10.    

Dr. Öğretim Üyesi Abdullah Koray

Fen Bilgisi

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

11.    

Dr. Öğretim Üyesi Fatıma Betül DEMİR

Sosyal Bilgiler eğitimi

Bartın üniversitesi Eğitim Fakültesi

12.    

Dr. Öğretim Üyesi Belma BARAK

Sosyal Bilgiler Eğitimi

Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi

13.    

Dr. Fatih KAYAALP

Sosyal Bilgiler Eğitimi

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

14.    

Dr. Öğretim Üyesi Özgür Murat ÇOLAKOĞLU

Eğitim bilimleri

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi

15.    

Şule ÇINAR YAĞCI

Fransızca Öğretim Görevlisi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu

 

 

Artırılmış Gerçeklik Ve Sanal Gerçeklik ile Materyal Tasarımında Akademisyen Öğretmen İşbirliği Projesi Öğretmen Katılımcı Listesi

Sıra No

Adı Soyadı

Alanı

Kurumu

  1.  

İlknur GÖKTAŞ

Okul öncesi eğitimi

Gülşen Utku Anaokulu-Zonguldak/Ereğli

  1.  

Hakan Dinar

Matematik

Bolu Bilim Sanat Merkezi BOLU

  1.  

Çağla GENÇTÜRK

Matematik

Şahinde Hayrettin Yavuz Bilim Sanat Merkezi Ereğli/Zonguldak

  1.  

Ali Hasırcı

Sınıf Öğretmeni

Şehit Hasan Yağlı İlkokulu Çaycuma/Zonguldak

  1.  

Serhat Dindaş

Sınıf Öğretmeni

Merkez ilkokulu Alaplı/Zonguldak

  1.  

Serkan Topbaş

Sınıf Öğretmeni

Bahçelievler İlkokulu Ereğli/Zonguldak

  1.  

Sadet Yücel Kapansahin

Biyoloji

Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi KARABÜK

  1.  

Mehmet YILDIZ

Fen Bilgisi

MEB General Şükrü Kanatlı Ortaokulu KASTAMONU

  1.  

Ali Can Şimşek

Fen Bilgisi

Merih Şuğle Ortaokulu Ereğli/Zonguldak

  1.  

Suzan Özdemir

Fen Bilgisi

Ormanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi

Ormanlı/ZONGULDAK

  1.  

Sinan Gebedek

Sosyal Bilgiler Eğitimi

Cumhuriyet Ortaokulu ZONGULDAK

  1.  

Uğur POLAT

Sosyal Bilgiler Eğitimi

Araştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama Merkezi Ortaokulu (Kastamonu-Doktora)

  1.  

Maksut ÖNLEN

Sosyal Bilgiler Eğitimi

Kara Hasan Paşa Ortaokulu (Kastamonu-Doktora)

  1.  

Yonca özgül şenel

Kimya

Bolu Sosyal Bilimler Lisesi BOLU

  1.  

Özlem Gelişli

Sınıf Öğretmeni

İzmirlioğlu İlkokulu Ereğli/Zonguldak